print

Шет ауданының ауылдық округтері мен кенттері әкімдерінің халық алдында есеп беру кездесулерінің КЕСТЕСІ

Р/с №

Ауылдық округтер мен кенттер

Кездесу өткізілетін орыны, уақыты

 
 
     

 

1.

Ақшоқы ауылдық округі

14.01.2019 жыл

Ақбауыр ауылы, негізгі мектеп, сағат 09:00

Ақшоқы ауылы, ауылдық клуб, сағат 11:00

 

2.

Талды ауылдық округі

14.01.2019 жыл

Жаңа Жұрт ауылы, мектеп ғимараты, сағат 09:00

Берекетті ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:00

Талды ауылы, мәдениет үйі, сағат 14:00

 

3.

Нұраталды ауылдық округі

14.01.2019 жыл

Ақсу ауылы, негізгі мектеп, сағат 09:00

Қызылқой ауылы, ауыл клубы, сағат 10:30

Шопа ауылы, бастауыш мектеп, сағат 11:30

Аққияқ ауылы, мектеп ғимараты, сағат 12:30

Қошқарбай ауылы, мәдениет үйі, сағат 16:00

 

4.

Батық ауылдық округі

15.01.2019 жыл

Батық ауылы, округ әкімі аппаратының ғимараты, сағат 10:00

 

5.

Ақой ауылдық округі

15.01.2019 жыл

Ақой ауылы, мәдениет үйі, сағат 12:00

 

6.

Бұрма ауылдық округі

15.01.2019 жыл

Мұхтар ауылы, негізгі мектеп, сағат 10:00

Бұрма ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

 

7.

Өспен ауылдық округі

16.01.2019 жыл

Өспен ауылы, мәдениет үйі, сағат 10:00

Айса ауылы, бастауыш мектеп, сағат 12:00

Айғыржал ауылы, негізгі мектеп, сағат 14:00

Еркіндік ауылы, орта мектеп, сағат 16:00

 

8.

С.Сейфуллин атындағы кент

16.01.2019 жыл

С.Сейфуллин кенті, мәдениет үйі, сағат 12:00

 

9.

Шет ауылдық округі

16.01.2019 жыл

Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Қармыс ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Құттыбай ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:00

Үңірек ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

 

10.

Дәрия кенті

17.01.2019 жыл

Дәрия кенті, орта мектеп, сағат 11:00

 

11.

Красная Поляна ауылдық округі

17.01.2019 жыл

Дербісалы ауылы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Пикет ауылы,   негізгі мектеп, сағат 10:30

Қара Мұрын ауылы, бастауыш мектеп, сағат 12:30

Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

 

12.

Кеншоқы ауылдық округі

18.01.2019 жыл

Нұра ауылы, ауыл клубы, сағат 10:00

 

13.

Тағылы ауылдық округі

18.01.2019 жыл

Қызылту ауылы, негізгі мектеп, сағат 10:00

Қойтас ауылы, бастауыш мектеп, сағат 11:00

Жұмыскер ауылы, мәдениет үйі, сағат 14:30

 

14.

Төменгі Қайрақты ауылдық округі

18.01.2019 жыл

Жоғарғы Қайрақты ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:00

Төменгі Қайрақты ауылы, мәдениет үйі, сағат 16:00

 

15.

Ақжал кенті

21.01.2019 жыл

Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Ақжал кенті, мәдениет үйі, сағат 11:00

 

16.

Ақшатау кенті

21.01.2019 жыл

Қарғалы ауылы, мектеп ғимараты, сағат 10:00

Жарылғап батыр ауылы, негізгі мектеп, сағат 12:00

Ақшатау кенті, орта мектеп, сағат 15:00

 

17.

Мойынты кенті

22.01.2019 жыл

Мойынты кенті, мәдениет үйі, сағат 11:00

 

18.

Киікті ауылдық округі

22.01.2019 жыл

Ақшағыл разъезді, разъезд кезекшісінің ғимараты, сағат 09:30

Киікті ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

 

19.

Босаға ауылдық округі

23.01.2019 жыл

Босаға ауылы, мәдениет үйі, сағат 11:00

 

20.

Ортау ауылдық округі

23.01.2019 жыл

Сарыбұлақ ауылы, мектеп ғимараты, сағат 09:00

Ортау ауылы, орта мектеп, сағат 15:30

 

21.

К.Мыңбаев атындағы ауылдық округі

24.01.2019 жыл

Қызылтау ауылы, бастауыш мектеп, сағат 11:00

 

22.

Көктіңкөлі ауылдық округі

24.01.2019 жыл

Көктіңкөлі стансасы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Жыланды ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Әлихан ауылы, негізгі мектеп, сағат 11:30

Көктіңкөлі ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

 

23.

Ақадыр кенті

25.01.2019 жыл

Сарыши ауылы, негізгі мектеп, сағат 09:00

Ақадыр кенті, мәдениет үйі, сағат 11:00

 

24.

Жамбыл кенті

26.01.2019 жыл

Жамбыл кенті, кент әкімі аппаратының ғимараты, сағат 12:00

 

25.

Ақсу – Аюлы ауылдық округі

28.01.2019 жыл

Еңбекшіл ауылы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Ақсу ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Ақтөбе ауылы, ауыл клубы, сағат 11:30

Қайрақты ауылы, бастауыш мектеп, сағат 12:30

Ақсу – Аюлы ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

 

 


Количество посещений: 753


Наверх