print

Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауын өткізу жөніндегі Шет ауданы бойынша учаскелік сайлау комиссияларының құрамы

№ 728 Ақсу-Аюлы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақсу-Аюлы ауылы, мәдени-сауық орталығы, Жанқұтты би көшесі 39

Ильясов Мұрат - комиссия төрағасы

Ахметжанова Әсемгул Самиғоллақызы- төрағаның орынбасары

Иманова Еркеш Аманжанқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Әбжанова Айдана Болатқызы

Бигарашева Дина Аманкелдіқызы

Жосалбай Салтанат Тұяқбайқызы

Мұхамбетчина Мендігүл Советқызы

Аубакирова Анара Нарикқызы

Аманжолов Жанат Алпысбайұлы

№729 Түлкілі учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақсу-Аюлы ауылы, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебіШортанбай жырау көшесі 14

Әбділдаұлы Аннас - комиссия төрағасы

Стыбай Зәмірбек Әубакірұлы- төрағаның орынбасары

Ержанова Орал Кенжаханқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Досжан Салтанат Бөгембайқызы

Сембаев Дәурен Сағатұлы

Құлсарин Мирас Есембайұлы      

Базарбаев Аманкелді Хасенұлы

 

№730 Еңбекшіл учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Еңбекшіл ауылы, бастауыш мектеп, Шабанбай би көшесі 10

Сапарова Кәмшат Хамидуллақызы - комиссия төрағасы

Сағадиева Гүлнара Серікқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Ахметов Асқар

Жакижанова Венера Даулетбайқызы    

Әбдіғали Қымбат Серікқызы

 

№731 Ақтөбе учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақтөбе ауылы, бастауыш мектеп, Бәйсейіт көшесі 8

Мәуленова Мейрамкүл- комиссия төрағасы

Дүйсеков Алпысбай Байдашұлы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Жиенқұлова Бақыткүл Рымбекқызы     

Дүйсебекова Құралай Абдырахбанқызы       

Түсіпбаева Алтыншаш Нұрғалиқызы

 

№732 Ақсу учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақсу ауылы, бастауыш мектеп, Сеңкібай би көшесі 3

Қалиева Бакытты Төкенқызы - комиссия төрағасы

Қосыбаев Қайрат Амангелдіұлы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Рахманова Қарлығаш Абдоллақызы

Жұматова Ләззат Сәулебекқызы

Бекеев Фархат Қанатұлы

 

№733 Қайрақты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналаскан жері:

Қайрақты ауылы, бастауыш мектеп, Жидебай батыр көшесі 5

Мақажанова Гүлім Тұрсынханқызы -комиссия төрағасы

Жумкина Сәуле Шашубайқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Әбжанов Қуаныш Шәріпұлы

Жұмаханова Мақпал Жолдыбекқызы   

Ахметова Роза Кабдырашқызы

№734 Орталық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақадыр кенті, балалар және жасөспірімдер спорт мектебі, Абай данғылы 9А

Жанасылов Сейсенбай Қаппасұлы- комиссия төрағасы

Қайырбаева Айман Жақсыбайқызы- төрағаның орынбасары

Елеубекова Қырмызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Белгітаева Ләззат         Сейтжанқызы   

Қожабеков Қайролла Өкпебайұлы

Тоқбалин Жанболат Сәтенұлы

Жабаева Роза Орынбасарқызы

Отыншин Қасымхан Рысбайұлы

Каюпова Райхан Қызыратайқызы

№735 Оңтүстік учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері

Акадыр кенті, мәдениет үйі, Тұяқов көшесі 10

Әбенова Айдын Жұмақанқызы- комиссия төрағасы

Акишев Азамат Қожанәсіпұлы- төрағаның орынбасары

Арғынбаева Әйгерім Арғынбайқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Искаков Нұрлан Төлегенұлы

Қадыров Асхат Сайлаубекұлы    

Жапбасова Маржан Киікбайқызы

Азнабаева Райля Радифовна              

Қанат Жансая Ермекқызы

Хамзинов Бекболат Елдосұлы

Табынбаев Мейірман Шайкенұлы

Көшкімбаева Радана Жамантайқызы

№736 Шығыс учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақадыр кенті, М.Мәметова атындағы жалпы орта мектеп, Баритов көшесі 72

Отыншин Кенжебай Ханелұлы- комиссия төрағасы

Абдықадыров Қайролла Ғалымұлы - төрағаның орынбасары

Бақтыбаева Қырмызы Дауылбайқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Жетпісов Мәулен Шешекбайұлы

Шашалова Гүлден Ермекқызы     

Ахметбекова Ләззат Секербайқызы

Торжанова Гүлім Матышқызы

Ибраева Үміт Женісқызы

Әбеуов Манат

№737 Ақсарлы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Сарыши ауылы, бастауыш мектеп, Көкжалов көшесі 1

Сүлейменова Қаламкас Ыдырысқызы - комиссия төрағасы

Амирова Жанат - комиссия хатшысы

мүшелері:

Иса Меруерт Серікболқызы

Мұканова Ілескен Әбіділдақызы        

Қойлыбаев Медеш Рысқұлұлы

 

№738 Ақжал учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақжал кенті, «Шұғыла» мәдениет үйі, Абай көшесі 1

Нұрмағанбетов Нұрғалы Рахимжанұлы         - комиссия төрағасы

Мұханбеткәрім Таңатар Охиділқахарұлы- төрағаның орынбасары

Жахметбекова Азат Жақсылыққызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Мейірхан Наурызбай Дәулетханұлы

Оразбекова Гүлім Боранқұлқызы      

Әбілдина Марал Мұратқызы

Рахымжанова Рымтай Майкенқызы

 

№739 Мөлтек учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Акжал кенті, негізгі орта мектепЫ.Алтынсарин көшесі 1А

Карбозова Шәризат Сағындыққызы- комиссия төрағасы

Ибажанов Бекзат Базарбайұлы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Жаукей Әйгерім Ерланқызы

Тұтқабекова Қарлығаш Рымбекқызы         

Маженаков Асан Ермекұлы               

 

№740 Қарабұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп, Қарабұлақ көшесі 6

Бегімов Мәулен Мұратұлы - комиссия төрағасы

Ыбыжанова Жібек Сәулебекқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Ержанова Эльмира Тұрашқызы

Рахимбеков Аманбек Үсенұлы

Баймамыров Ғалым Рымханұлы        

 

№741 Ақшатау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақшатау кенті, мәдениет үйі, Кешілер көшесі 8

Нурекин Дәулетбек Аманұлы - комиссия төрағасы

Искакова Жазира Еркенқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Шохинова Алтын Мұстафақызы

Каримова Әсем Қаршығақызы

Утебаева Толқын Рахимжанқызы

 

№742 Жарылғап батыр учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жарылғап батыр ауылы, Ж.Алтайбаев атындағы жалпы орта мектеп, Ы.Алтынсарин көшесі 24

Оспанова Жанна Шүкірқызы - комиссия төрағасы

Жансерікова КүмісАманкелдіқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Шонанов Абай Қуанышбекұлы

Мұқашева Айғаным Тайтөлеуқызы       

Төлеубеков Амандық                   

№743 Қарғалы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Қарғалы ауылы, шаруа қожалығының ғимараты.

Шорин Әділ Жақсылықұлы - комиссия төрағасы

Нуркеев Түркістан Орынбасарұлы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Қабдыров Қалкен                                   

Әбенов Ербол Оразаұлы

Нуртазин Ержан Хасенұлы

 

№744 Қызылтау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақшоқы ауылы, ауыл клубы, Бірлік көшесі 79

Жолдыбекова Алтынгүл Жеңісқызы - комиссия төрағасы

Шайхина Айсұлу Елеубекқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Сахиев Сағат Болатұлы

Тұтқышев Аманғалы Кұрмашұлы     

Асқарбаева Зейнекүл Спанқызы

№745 Ақбауыр учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақбауыр ауылы, негізгі орта мектепДостық көшесі 7

Айтжанов Ерғалы Қанатұлы - комиссия төрағасы

Маратова Жайнагүл Нұрболқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Түгелбаева Айсұлу Мұратқызы

Шүлембаев Ерболат Бейсембайұлы      

Шахай Алтынай Рахымқызы              

 

№746 Ақой учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақой ауылы, мәдениет үйіЧуперченко көшесі 19

Рақымбек Берік Сағымбайұлы - комиссия төрағасы

Мұратхан Саягүл- комиссия хатшысы

мүшелері:

Шаймұрат Сәмет

Қарамия Берікболат

Ахмет Манар Әубәкірқызы

№747 Батық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Батық ауылы, жалпы орта білім беру мектебі, Абай көшесі 39

Ташенов Серік Қартайұлы - комиссия төрағасы

Әлімханова Ләззат Ахатайқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Малшы Съез      

Монхжаргал Жадыра          

Байтаза Әлидолда                               

№ 748 Босаға учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Босаға ауылы, мәдениет үйiАйқымбеков көшесі 16

Айкымбеков Альхам Шәкәрімұлы - комиссия төрағасы

Кенжегараева Жанара Аманқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Ахметов Олжас Серіжанұлы

Татубекова Зейнекүл Қарғабайқызы

Тазабеков Нұржан Мұхтарұлы

 

№ 749 Жылыбұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жылыбұлақ ауылы, «Жылыбұлақ» шаруа қожалығының ғимараты, Жылыбұлақ көшесі 4

ДанабековНұрзат Шілікбайұлы- комиссия төрағасы

Мадиева Динара Қайроллақызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Нұршаева Жұмакүл

Саитгариев Салават                            

Тұрпыбаев Киікбай Балхыбекұлы

 

№750 Бұрма учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Бұрма ауылы, мәдениет үйі, Орталық көшесі 14

Қасымов Бауыржан Құсайынұлы- комиссия төрағасы

Бегендікова Орал Ордабайқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Башенова Айгүл Орынбасарықызы

Хиса Досжан                                        

Игенов Дәуренбай Ордабайұлы

№751 Мұхтар учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Мұхтар ауылы, негiзгi орта мектеп, Мектеп көшесі 1

Онғаров Ербол Ауданбайұлы- комиссия төрағасы

Хасамбек Сахамжамал - комиссия хатшысы

мүшелері:

Шакенов Әділ Егінбайұлы

Маханов Серік Орынбасарұлы

Ниязбекова Жанаргүл Рымбайқызы

№752 Дәрия учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Дәрия кенті, жалпы орта білім беру мектебі, Жамбыл көшесі 22

Ақшалова Бағдат Қасенқызы - комиссия төрағасы

Күзембаева Гүлмира Елшикқызы -комиссия хатшысы

мүшелері:

Рахметова Ләззат Әбдіқадырқызы

Фунтикова Мадина Теміржанқызы

Нұртазина Бағила Қамбарқызы

 

№753 Жарық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

С.Сейфуллин кенті, мәдениет үйi, С.Сейфуллин көшесі 17

Амрин Асет Төлеутайұлы - комиссия төрағасы

Ахметов Жарқын Сабырбайұлы- төрағаның орынбасары

Орымбаева Ризагүл Зәмірбекқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Жұмабекова Гүлдана Дулатқызы

Мақажанова Сәуле Нәбиқызы

Саден Қуаныш Нұрғалиқызы

Куанышбаева Танат Саматұлы

Алипова Сәуле Сатхалиқызы

Оспанова Роза Есайқызы

 

№ 754 Жамбыл учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жамбыл кенті, мектеп ғимараты, Кеншілер көшесі 2

Сердалина Аякөз Құнанбайқызы- комиссия төрағасы

Ким Эдуард Романович- комиссия хатшысы

мүшелері:

Абильдаханов Қайржан Абдугалимович

Накипжанов Оразбай Армеевич        

Құнақбаев Фаниль Талипұлы

 

№755 Кеншоқы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Нұра ауылы, жалпы орта білім беру мектебіС.Мұқанов көшесі 19

Сүлейменов Елубай- комиссия төрағасы

Утеулина Ғалия Сапарбекқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Сейтжан Қайыр Қабыкенұлы

Дәрібаев Өмірсерік Арғынұлы                    

Нұржаубай Қанатбай Балмағанбетұлы

 

№756 Киікті учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Киікті ауылы, мәдениет үйі, Қазыбек би көшесі 20

Қантеев Бақыт Әлкенұлы - комиссия төрағасы

Турабекова Раушан Төлеуханқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Адамбеков Жалғас Ермаханұлы

Смағұлов Мерей Қуатбекұлы

Аманов Нұржан Рысбайұлы

№757 Көктіңкөлі учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Көктіңкөлі ауылы, мәдениет үйі, Көктіңкөлі көшесі 8

Туребекова Гүлбаршын Төлеутайқызы - комиссия төрағасы

Досанова Меруерт Рахметоллақызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Қапаева Гүлбаршын Бекетқызы

Гуреев Виктор Анатольевич         

Колесникова Лидия Олеговна

 

№758 Жыланды учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жыланды ауылы, бастауыш мектеп, Байғозы батыр көшесі 19

Саранжіпов Жәкен Кәріғұлұлы- комиссия төрағасы

Тайшібекова Балхия Кәрімқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Жағалов Алмас Рымбайұлы

Абдрахманова Алмагүл Серікқызы

Досмағанбетова Айнагүл Рымтайқызы

 

№759 Әлихан учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Әлихан ауылы, негiзгi орта мектепКүшікбай батыр көшесі 1

Қаратаев Марат Қарайұлы- комиссия төрағасы

Омарбаев Мадияр Серғалиұлы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Ковальчук Владимир Петрович

Серіков Жеңіс Мұхамбедқалиұлы

Нұрмағанбетов Айдос Елубайұлы

 

№760 Разъезд учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Көктіңкөлі станциясы, бастауыш мектепТөлек батыр көшесі 31/1

Оспанов Киікбай Пазылұлы - комиссия төрағасы

Килибаева Әлия Мейрамғалиқызы        - комиссия хатшысы

мүшелері:

Итбаев Сәбит Рысқұлұлы

Жеңісбаева Гүлбарам Әбиқызы

Қожахметов Қанат Қалиасқарұлы

        

№761 Красная Поляна учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі, Байқоңыр көшесі 12

Сейілбекова Нәзия Ескендірқызы           - комиссия төрағасы

Медеуова Нәзерке Аманғалықызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Амалбаева Жазира Қапасқызы

Ұланова Елена Сергеевна

Калилинов Айдос Оразқұлұлы

 

№762 Бекет учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Бекет ауылы, негiзгi орта мектеп, Бәйтерек көшесі 12

Укенов Аманжан Тұрарұлы - комиссия төрағасы

Омарбеков Әнуар Зейнуллақызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Асылбекова Айгүл Төлеужанқызы

Алтыгаринова Ардак                          

Машков Александр Викторович

 

№763 Дербісалы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Дербісалы ауылы, шаруа қожалығының ғимараты, Бірлік көшесі 4

Алтынгарин Қайрат Балмағамбетұлы- комиссия төрағасы

Дряхлова Анна Павловна- комиссия хатшысы

мүшелері:

Деменков Иван Васильевич

Бурмистрова Татьяна Анатольевна

Ключник Екатерина Ивановна     

                                                            

№764 Қарамұрын учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Қарамұрын станциясы, бастауыш мектеп, Бейбітшілік көшесі 1

Қасымова Айжан Қайыржанкызы - комиссия төрағасы

Акишева Гүлнара Мұсақызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Саликбаев Бауыржан Серікбайұлы

Азмуханова Бағила Ескендірқызы

Акшалова Светлана Махметқызы      

 

№765 Қызылтау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Қызылтау ауылы, Байғозы батыр атындағы бастауыш мектепК.Мынбаев көшесі 3

Уазибекова Алтынай Шулбайқызы- комиссия төрағасы

Бердібекова Ботажан Серікбайқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Ахметова Қарашаш Мұхамеджанқызы

Шахмаев Ильнур Винерович       

Сейтимов Ибраим Бакытжанұлы

 

№766 Мойынты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Мойынты кенті, мәдениет үйi, Т.Рысқұлов көшесі 1

Рымбеков Төрехан Қордабайұлы - комиссия төрағасы

Карина Нәсіпжан Оралқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Имашев Қанат Нагаметұлы

Тоқабаев Бек Мейрамбекұлы     

Сәдуақасова Мейрамкүл Серікжанқызы

 

№767 Нұраталды учаскелік сайлау комисиясы

Орналаскан жері:

Қошқарбай ауылы, мәдениет үйi, Байзақов көшесі 29

Ибраев Тезекбай Қамиұлы- комиссия төрағасы

Әбілдина Айнұр Маратқызы        - комиссия хатшысы

мүшелері:

Біләл Ғалымжан Абзалұлы

Сатемирова Күлпан Алкенқызы

Барменов Манат Сағымбекұлы          

№768 Ақсу учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ақсу ауылы, негізгі орта мектеп, С.Сейфуллин көшесі 8

Мананбаев Шалгерей Карбанұлы- комиссия төрағасы

Айменбетова Дина Елемесқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Жұмабеков Қайыржан Паниұлы

Бекмағанбетова Ләззат Жеңісқызы

Кәрімова Гүлнара Ғазизқызы      

№769 Аққияқ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Аққияқ ауылы, бастауыш мектеп ғимараты, Талды көшесі 10

Ақыманов Саят - комиссия төрағасы

Исина Балгүл Ашықбайқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Тыныбеков Қайын            

Ибышева Алмагүл                  

Мусалимов Қанат Құдайбергенұлы      

 

№770 Шопа учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Шопа ауылы, бастауыш мектеп, Бұғылы көшесі 7

Дүйсембаев Сайран Маратұлы - комиссия төрағасы

Уайсұлы Әділжан - комиссия хатшысы

мүшелері:

Уатаева Гүлжан Уайсқызы

Тойғанбекова Алтынай

Сәрсенбаева Гүлдана Олжабайқызы                                                          

№771 Қызылқой учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Қызылқой ауылы, ауыл клубы, Абай көшесі 15

Смайлова Салтанат Қуандыққызы- комиссия төрағасы

Мурсалбеков Бауыржан Құрманғалиұлы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Ахметов Арқалық Төкенұлы

Күсембаев Талғат Мейрашұлы

Сауғабекова Айгүл Мұратбекқызы

 

№772 Ортау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Ортау ауылы, негізгі орта мектепС.Сейфуллин көшесі 5

Тұржанов Жандарбек Дәуренбекұлы- комиссия төрағасы

Тілеуханова Бақытгүл Кеңесбайқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Тайжанова Бекзат Байдуллақызы

Тажигулова Ақбота Мешітбайқызы

Кусепова Баян Раупбекқызы

 

№773 Өспен учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Өспен ауылы, жалпы орта білім беру мектебіҚ.Сатпаев көшесі 1

Тажентаев Ермек Амантайұлы- комиссия төрағасы

Құдабаева Гаухар Ильясқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Түсіпов Кубайда Турбекұлы

Алтайбаева Жұмакүл

Османова Айсұлу Амантайқызы

№774 Айғыржал учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Айғыржал ауылы, М.Жапаков атындағы негізгі орта мектеп, Мамыр көшесі 10

Абсадыков Есет Мекімұлы- комиссия төрағасы

Маясаров Боранбай Абдықұлұлы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Шахмағанбетова Раушан Бахиқызы

Жаймин Жансерік Жұмабекұлы

Тұяқов Жанат Қайырберліұлы

№775 Еркіндік учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Еркіндік ауылы, жалпы орта білім беру мектебі, Мектеп көшесі 1

Жұмашева Манап Жахашинқызы- комиссия төрағасы

Абдрахманова Эльмира Кабдуллақызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Боқаев Болат Сағымбекұлы

Шарипов Мұхит Мақсұтұлы

Жаманадин Марғұлан Айкешұлы

 

№776 Абай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жұмыскер ауылы, мәдениет үйi, Мәметова көшесі 13

Алишева Гүлсім Төкенқызы - комиссия төрағасы

Бидайбекова Рымкеш Рымбекқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Асқарова Динара Жақанқызы

Бертісов Жанғазы Рахметұлы

Тосбаева Әлия

 

№777 Гүлденсін учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Кызылту ауылы, бастауыш мектеп

Әбдіғаппарова Тишкүл - комиссия төрағасы

Әбжанова Рысбике Әбішқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Әбжанов Хабит Төлеуқұлұлы

Асылбекова Шолпан Тұрсынқызы

Баймурзина Ботагөз Жиенбайқызы

№778 Қойтас учаскелік сайлаукомиссиясы

Орналасқан жері:

Қарасаз ауылы, бастауыш мектеп, Қойтас көшесі 10

Шыныбаев Дәулетқұл Маясарұлы         - комиссия төрағасы

Байбалина Гүлшакар Құрманғалиқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Шоқпаров Жетпіс Тілеуғабылұлы

Бошаев Нұртай Кәкішұлы   

Сауғанбаева Салтанат Елемесқызы

 

№779 Талды учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Талды ауылы, мәдениет үйi, Д.Смайлов көшесі 16

Сарбасов Талғат Рахметоллаұлы - комиссия төрағасы

Жуасбай Сәуле Сәулебекқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Түсіпбекова Баян Шакенқызы

Жұманова Жаркын Жазбайқызы

Қасенбек Серік Төлегенұлы

 

№780 Берекетті учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Берекетті ауылы, бастауыш мектеп ғимараты, Ақшоқы көшесі 1

Жақыметов Сәкен Серікұлы - комиссия төрағасы

Наурызбаева Жанагүл Тұрсынқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Смағұл Мейіржан Боранұлы

Омарова Эльмира Серікбайқызы

Балаубек Жұмағұл Қайыркенқызы

№781 Жаңа-Жұрт учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жана-Жұрт ауылы, бастауыш мектеп ғимараты, Талды көшесі 5

Әукешев Бейсенбек Төлеутайұлы - комиссия төрағасы

Алшынбаева Жанбала Шүйкенқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Азаматов Абдулла Владимирович

Бакирбай Мейрам Дүйсенұлы      

Кішкентаев Арғын

 

№782 Төменгі Қайрақты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Төменгі Қайрақты ауылы, мәдениет үйі, С.Ахметұлы көшесі 1

Ақбаров Қарпық Болатұлы- комиссия төрағасы

Байгенжинова Гүлбаршын Ермекқызы-комиссия хатшысы

мүшелері:

Секербекова Бейбіткүл Мейрамқызы

Алишев Аян Қайыргелдіұлы

Бояндиновна Людмила Оразғалиқызы

№783 Сары- Арқа учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Жоғарғы -Кайракты ауылы, фельдшерлік акушерлік пункт ғимараты, Басала ықшам ауданы 152

Мұқашева Мейрамкүл Адамқұлқызы - комиссия төрағасы

Смағұлов Данияр Тілеутайұлы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Ахметбекова Сандуғаш Кайратқызы

Амирова Сандуғаш Нұрмағанбетқызы

Амирова Гүлмира Зейнелқызы

 

№784 Үңірек учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Үңірек ауылы, мәдениет үйi, Үңірек көшесі 8

Әбеуова Алма Айтуғанқызы         - комиссия төрағасы

Базылова Қуанышкүл Еркенқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Мұхаділова Марина Балтабайқызы

Төлеутай Жанагүл Ұзақбайқызы       

Қалит Оразбай Әшімұлы

 

№785 Құттыбай учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Құттыбай ауылы, шаруа қожалығының ғимараты

Алип Марат Сатқалиұлы - комиссия төрағасы

Ақбар Айкүміс Нұрланқызы - комиссия хатшысы

мүшелері:

Бакиров Мақсат Саукенұлы

Мақажанова Шолпан Тұрсынханқызы

Жексенбаева Әйгерім Камалқызы

 

№786 Қармыс учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Қармыс ауылы, бастауыш мектеп, Тесік тас көшесі 6

Кенетай Ерболат Құрмашұлы - комиссия төрағасы

Ұзақбаева Алмаш Серікбайқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Рахижанов Базаркүл Серікұлы

Махметова Бұлбұл Тельманқызы

Бакеева Арайлым Кайроллақызы

№787 Тұмсық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан жері:

Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп, Ұста көшесі 12

Ахметбеков Кәрібай Мәуленұлы- комиссия төрағасы

Адамбаева Сайран Құсайынқызы- комиссия хатшысы

мүшелері:

Базибеков Есбол Көпбайұлы

Даткина Акжаркын Кенжебайқызы

Төлеубекова Мадина Тілеубайқызы


Количество посещений: 405


Наверх