print

Шет ауданы бойынша округтік сайлау комиссиясы

ХАБАРЛАМА

Қазақстан Республикасының аудан, ауыл, кент әкімдерінің кезекті сайлауын ұйымдастыру және өткізу бойынша Шет ауданындағы  округтік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасқан орны, сонымен қатар сайлау округтерінің  шекаралары

№ п/п

Сайлау округінің нөмірі

Округтік сайлау комиссиясының орналасқан жері, орталығы және телефоны

 

Сайлау округтерінің

шекаралары

 

Округтік сайлау комиссиясының құрамы

 

 

1

№1

Ақсу-Аюлы сайлау округі

Ақсу-Аюлы ауылы,  балар мен жасөспірімдер спорт мектебі, Шортанбай жырау

көшесі, 14,

код – 8-71031,

тел.: 21004

 Шортанбай Жырау көшесінің №1 бастап №269 дейінгі үйлер, Абай көшесі №1а, 2 бастап №8 дейінгі үйлер, Жанғұтты би  көшесі № 1 бастап №134 дейінгі үйлер, Жапақов көшесі № 1 бастап №42 дейінгі үйлер, Күлейменов көшесі №1 бастап №65 дейінгі үйлер, Құмжон көшесі №1 бастап  №14 дейінгі үйлер.

Комиссия төрағасы -  Ильясов Мұрат

Комиссия төрағасының орынбасары–Болкенбаев Даулет

Комиссия хатшысы  - Тойшыбеков Болат

Комиссия мүшелері: Есмахаев Тілеужан,Абдразакова Макпал, Махамбетова Тансык Камаровна, Жосалбаева Салтанат.

2.

№2 Жанқұтты сайлау округі

Ақсу-Аюлы ауылы, №77 жол пайдалану учаскесі,  Тлеулин  көшесі, 72

код – 8-71031, 

тел.:22287

 №683 Еңбекшіл, №684 Ақтөбе, №685 Ақсу,  №686 Қайрақты, №704 Үңірек, №705 Құттыбай, №706 Қармыс, №707 Тұмсық, №788 Түлкілі (Тілеулин  көшесі  №1 бастап №115 дейінгі үйлер, Дербісәлі батыр көшесі  №1 бастап №59 дейінгі және  №62,63 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №64 бастап №220 дейінгі үйлер) сайлау учаскелерінің шекаралары. 

Комиссия төрағасы -  Кульчиков Аманжан Жаманович

Комиссия төрағасының орынбасары – Жуасбаев Каргажан Укенович

Комиссия хатшысы  - Ахмадиева  Гульбаршын

Комиссия мүшелері: Жазыкбекова Гулвера, Иманова Еркеш Аманжановн, Кусайнов Ерболат Иманкулович, Закирбекова Данипа Сабыровна.

3.

№3 Нұраталды  сайлау округі

Қошқарбай ауылы, Нұраталды орта мектебі,   Уәлиханов көшесі 1 үй,  код – 8-71031,

тел.: 31586

 №687 Нұраталды, №688 Ақсу (Нұраталды ауылдық округі), №689Аққияқ, №690 Шопа, №692 Талды, №693 Берекетті, №694 Жаңа-Жұрт, №695 Қызылтау, №697 Ақбауыр, №709 Мұхтар сайлау учаскелерінің шекаралары. 

Комиссия төрағасы – Кутышев Алпысбай  

Комиссия төрағасының орынбасары-Тілеубергенов Кайрат

Комиссия хатшысы   - Мухаметжанова Роза

Комиссия мүшелері: Кубенова Ляззат, Нугманова Забен, Сулейменов Кайролла, Муфтиев Аскар Сагынтаевич.

4.

№4

Красная поляна сайлау округі

Төртауыл ауылы, мәдениет үйі, Ленин көшесі 12,

код – 8-71041,

тел.: 40010

 №691 Қызылқой, №698 Красная поляна, №699 Бекет, №700 Деріпсал, №701 Қарамұрын, №703 Дәрия, №710 Ақой сайлау учаскелерінің шекарасы.

Комиссия төрағасы – Койшибаев Саят

Комиссия төрағасының орынбасары – Кульмаганбет Талсых

Комиссия хатшысы  - Самохвалова Анна Кондратовна

Комиссия мүшелері:  Акишев Карсакбай, Ахметов Жаркын Сабырбаевич,  Калеткенова Гульнар Орынбасаркызы, Фролова Валентина Николаевна.

5.

№5

Бұрма сайлау округі

Бұрма ауылы,

мәдениет үйі, Центральная көшесі 4 үй,

код – 8-71042,

тел.: 34-35-3-30

 №708 Бұрма, №711 Батық, №739 Өспен, №740 Айғыржал сайлау учаскелерінің шекарасы.

Комиссия төрағасы – Кулжабек Газиз

Комиссия төрағасының орынбасары – Алпысбаева Салима Олжабековна

Комиссия хатшысы-  Алтыбай Гаухар Саулетайқызы

Комиссия мүшелері: Баядилова Бақытгуль Кенжегуловна, Ильясова Рымкен Ильясовна, Аханов Аслан, Кәрім Берік Нурмуханбетұлы.

6.

№6

Жарық сайлау округі

С.Сейфуллин атындағы кент, Жарық орта мектебі ғимараты,

код – 8-71042,

тел. 24-5-98

 Маясар-ақын көшесі №1 бастап №26 дейінгі үйлер,  Н.Әбдіров көшесі №1 бастап №50 дейінгі және 77 үйлер,  Қазыбек-би көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер,  Жамбыл көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер,  Достық көшесі №1 бастап №25 дейінгі үйлер,  Наурыз көшесі №1 бастап №34 дейінгі үйлер,  Б.Шамиев көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер,  М.Мәметова көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер,  Гагарина көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер,  Береке көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Крупская көшесі №1 бастап №28 дейінгі үйлер,  Жеңіс көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер,  Абай көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер,  Бұғылы көшесі №1 бастап №42 дейінгі және 54 үйлер,  Шевченко көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер,  Т.Әубәкіров көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер,  Бейбітшілік көшесі №1 бастап №39 дейінгі үйлер,  Байғозы-батыр көшесі №1 бастап №51 дейінгі үйлер,  С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №31 дейінгі үйлер.

Комиссия төрағасы – Жұмабеков Дулат Серікбайұлы  

Комиссия төрағасының орынбасары – Базылбаева Гульнар Төлешқызы  

Комиссия хатшысы  - Ахметов Мейрамбек Баданулы  

Комиссия мүшелері: Алкенова Торгай Макеновна, Шамгунова Насипкуль Шонбаевна, Жиенбаева Жанылган Жаканкызы, Тәжібай Нұрбол Жанайдарұлы

7.

№7

Тағылы сайлау округі

Жұмыскер ауылы, Абай орта мектебі, И.Қуанышбаев көшесі 1 үй

код 871033,

тел.25-3-30.

 №696 Қойтас, №718 Ақсарлы, №725 Сары Арқа, №724 Жамбыл, №730 Қызылтау, №736 Абай, №737 Гүлденсін, №738 Төменгі Қайрақты сайлау учаскелерінің шекарасы.

Комиссия төрағасы -Тойбеков Мырзагул  

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдыкаримова Алма Абдыгалимовна;

Комиссия хатшысы - Омарбекова Насипкуль Рыскуловна

Комиссия мүшелері: Жаксыбекова Гулайхан Мусагуловна, Омарбекова Базаркул Рыскуловна, Абишев Думан Жылкыбаевич, Ташмагамбетов Кайрат Берденович.

8.

№8

Ақшатау сайлау округі

Ақшатау кенті,

мәдениет үйі, Шахтер көшесі 8 үй,

код  8(71033),

тел.24-5-71

 №712 Кеншоқы, №719 Ақшатау, №720 Жәмші,  №721 Қарғалы, №723 Қарабұлақ, №800 Мөлтек аудан (Ақжал кентінің Әлімшайхы көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Қасымжанов көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер, Сарыарқа көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер) сайлау учаскелерінің шекаралары.

Комиссия төрағасы - Омарбай Куандык Абилмашович

Комиссия төрағасының орынбасары - Бекетаева Айнагуль Акимжановна

Комиссия хатшысы – Майбасов Сабырхан Акимжанович

Комиссия мүшелері:Тойымбеков Қайратбек, Турсынбекова Бакыткул Казтаевна, Қобай Ерке Кәріғұлұлы, Каукенбаева Зайраш Сейтжановна

9.

№9

Ақжал сайлау округі

Ақжал кенті,

«Шұғыла» мәдениет үйі, Абай көшесі 1а,

 код 71031,

тел. 37241

 Абай көшесі №1бастап №17 дейінгі үйлер,  Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер,  Алтынсарин көшесі №1 бастап №13 дейінгі үйлер,  Әубәкіров көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер,  Дүйсенбай көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер,  Елеген батыр көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер,  Желтоқсан көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Молдағұлова көшесі №1 бастап №7 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Сәтбаев көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер,  Сейфуллин көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер,  Уәлиханов көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер.

Комиссия төрағасы - Сейльбаева Айтбала Заматаевна

Комиссия төрағасының орынбасары - Жахметбекова Кумисай  Рыскулбеккызы  

Комиссия хатшысы - Бакирова Мейрамгуль Булетайқызы  

Комиссия мүшелері: Маукаева Толғанай Оңғарқызы, Усенова Ботагөз Ғайноллақызы, Рахымжанова Рымтай Майкеновна, Доскулова Роза Рымбекқызы.

 

10.

№10

Мойынты сайлау округі

Мойынты кенті,

мәдениет үйі, Т.Рысқұлов көшесі 1 үй,

Код 871033,

тел. 6-11-38

 

№726 Мойынты сайлау учаскесінің Таныбай батыр көшесі № 1 бастап №53 дейінгі үйлер,  К.Байсеитова көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №1 бастап №48 дейінгі үйлер,  Шашубай көшесі №1 бастап №32 дейінгі үйлер,  Абай көшесі №1 бастап №35 дейінгі үйлер,  Сейфуллин көшесі №1 бастап №22 дейінгі үйлер,  Қыздарбек көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер,  М.Мәметова көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Б.Момышұлы көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Мөлтек ауданы көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы  

№727 Киікті сайлау учаскесінің Речная көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер,  Горная көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Западная көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер,  Вокзальная көшесі № 1 бастап №23 дейінгі үйлер,  Клубная көшесі № 1 бастап №30 дейінгі үйлер,  Школьная № 1 бастап №23 дейінгі үйлер.

Комиссия төрағасы – Ошанов Саяхат

Комиссия төрағасының орынбасары - Баткеев Толеугазы

Комиссия хатшысы - Бостанов Нурлан Жувангалиевич

Комиссия мүшелері: Кошманова Бикеш Азымкановна, Жумабекова Алия Шукеевна, Даулетова Алия Толеубаевна, Сейтов Нурлан Несипбекович.

 

11.

№11

Көктіңкөлі сайлау округі

Көктіңкөлі ауылы, Көктіңкөлі орта мектебі, Көктіңкөлі көшесі  14 үй,

код 871031,

тел. 26-3-32

 

 № 702 Жылыбұлақ, №729 Босаға, №731 Көктіңкөлі, №732 Жыланды, №733 Әлихан, №734 Разъезд, №735 Ортау, №741 Еркіндік сайлау учаскелерінің шекаралары. 

Комиссия төрағасы – Жаргаков Саят Толеукулович

Комиссия төрағасының орынбасары - Сулейменов Майдан Калабекович

Комиссия хатшысы - Шахмина Нуржамал Турумхановна

Комиссия мүшелері: Искаков Рызыкбай Кенесович, Шахмин Баянды, Жакишева Тогжан Егинбаевна, Мукашев Самат Канафинович.

 

12.

№12

Теміржол сайлау округі

Ақадыр кенті, балалар және жасөспірімдер спорт мекттебі, Абай даңғылы 9 үй,   

код 71033, тел.28-8-71

 Деповская көшесі №11,2,3а,6,48а,48,9,13,22,26,33,34, 43,1,2,3,42,39,18,1а, Тепловозная  көшесі №5,12,9,10,2,14,16,18,20,24,25,26,13,1,4,

38,44,10а,7, Северная  көшесі №40,37,30,31,28,29,22,36,14,10,9,20,39, Победа көшесі 10:9,5,6,25,13,19,10,10а, 12,30, Желтоксан  көшесі №10, 12, 15, 15а, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 37, 30, 32, 41, 47, 45, 51, 36, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 20, 22, 27, 29, 35, 34, 43, Ержан би  көшесі №40, 49, 41, 43, 45, 38, 39, 36, 32, 37, 35, 31, 29, 25, 16, 17, 19, 14, 4,4,6,8,8а,10,9,5,4а,44,42,13,23,48,9а,27,3, 30,12,8,6а,7,17а, Қ.Рыскұлбеков көшесі №6, 1, 11, 13, 17, 21, 23,25,29,30,30а,38,6а,52,59, Школьная көшесі №6,13,24, Пионерская көшесі №8,9,19,Сейфуллин көшесі 5,6,7,14,20,24,28,23,32,38,13,25,27, Панфилов көшесі №33,32,10,11,14,16. 

Молдағұова көшесі № 1,1а,2,5,8,10,9,12,14,18,20,22,24,19,7, Достық көшесі № 4, 10, 20, 27, 29, 26, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 37, 38, 39, 41а, 31а, 50, 41, 28. Матросов көшесі №64, 3,1а,9,11, 25,1,2,4а,4,10,

12,16,20,7,9,43,24,48,41,44,38а, 26,46,45

47,17,38,8,39,40,41,35,36,37,15,3а,42, Кушикбай батыр көшесі 16. №1,4,13,15,

16,16а,16б,18,20,22,24,24а, 26,28, 28а,30,

32,34,36,38,40,42,31,45,47, 53,59,61,63,

69,71,73,65,55,41 Пекарский переулок көшесі № 1,2,3,4,6. Абай даңғылы №2а,3а,

1а,4,5,7,9,11,13,15, 18а,20,22,24,26, 32,34,36,19,21, 23,25, 27,29,31,35,37, 

Тағылы көшесі №10, Разъезд 906 км. көшесі 8, Ахмет Абраймов көшесі №1, 2, 3, 

3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6а, 6б, 3б, 4а, 2а, Мұхамеджанов  көшесі №1,3,5, 7,11,13, 

15,17, 19,29,12, 62,66,63,2,9,25,27,64, Бедров көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10,11,

2а,19а,13, Первомайская көшесі №1,3,5,2,8,10,12 Т.Әубәкіров көшесі 

№1,2,3,4,5,6,7, 8,9,11,12,13,14,15, 16,10 үйлер.

 

Комиссия төрағасы - Есполова Бикен Мукушевна  

Комиссия төрағасының орынбасары - Дусова Лунара Шакаровна  

Комиссия хатшысы - Тлеуханова Татьяна Серикхановна

Комиссия мүшелері: Азнабаева Райля Радифовна, Амирова Жанар Болатовна, Орынтаев Айбол Айткулович, Жакупбаева Айман Махмутовна.

13.

№13

Ықшам аудан сайлау округі

Ақадыр кенті, Ш.Бейсекқызы атындағы мәдени – сауық орталығы, Тұяқов көшесі 10 үй

код 8711033,

тел.28-6-16

 Экспедиционная көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,10,18. Сәтпаева көшесі №2,4,6,8,10,12,14,16,23, Колбасин көшесі №2,4,6,8,10,12,1,3,5,7,9,11,13, Есимгалиев көшесі №1,2,4,6, 7,8,10,12,14,16,5,18,20,3, Геологов көшесі №1,2,3,4,5,6,7, 8,9,10,11,12,13,14,15,16, Ағыбай батыр көшесі №18а,20а,21, 20,18,16,14,12,10, 8,6,4,2,1,3,5,7, Тәуелсіз Қазақстан көшесі №1,3,9,8а,18а,18. Байғозы батыр көшесі №1,2,3,4, 5,6,7,8,9,10, 11,12,13,14, Шағын аудан көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10а, 10,11,12,13,14,15,16, 17,18,19, 20,23, 21,22, 1а,19а, Сәкен көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі 

№2,3,4,6,8,10,12,14,16,18,20, Құрманғазы көшесі №2,3,4,9, 10,11,16,8, Абай көшесі №1,2,3,4, Тұяқов көшесі №1,2,5,7,9, 11,15, 16,19,22,24, 25,26,27,28,29,33,35, 37,39,41,43,13,17, 21,18,20,35а,32. Смағұлов көшесі №1,1а,3а,4,6,7,9,10,11а,23, 12,14,13,15,15а,17,21,11,16,18, 20,22,23,19. Абай даңғылы №57,58,53,46,48,50,50а,52, 52а,52б,54а,54б,Уәлиханов көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, Жарылғап батыр көшесі №10,2,9,5,3,28,22,24,42,32,47,10а,

1,4,6,7,8,11,12,13, 14,15,16,18,19,20,21,23,25,26, 27,28,29,30, 31,33, 34, 38, 40,43,45,36, Автомобилистов көшесі №1,2,3,13,16,10, Ардагерлер көшесі №1,2,3,4,5,6,8,7,9, 10, 11үйлер.

 

Комиссия төрағасы – Жазыбаев Есенжол Серикулы

Комиссия төрағасының орынбасары - Хамзинов Бекболат Елдосович

Комиссия хатшысы - Кадырова Рыстай Акбановна

Комиссия мүшелері: Садырбаева Шамши Рахимжановна, Джамбулова Баян, Ибраева Манара Амангельдиновна, Карсембаева Маржан Кураловна.

 

14.

№14

Ақадыр сайлау округі

Ақадыр кенті, М.Мәметова атындағы орта мектеп, Баритов көшесі 27 үй,

код 71033,

тел.27-0-22

 Қыздарбеков көшесі №1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,13, 14,17,18,19, 20,21,22,23,24,26,27,28,29,  Горем көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8, 9,10,11,12а,13,14,15,16,17,18,19,20, 30,22,23,24,25,26,27,28,30а, Аэродромная көшесі №1,1а,3,5,7,11,17,29,33,26,37,41,41а, 

Путейская көшесі №1,1а,2,3,4,5,6,7,8,10,11, Пролетарская көшесі № 1,2,2а,4,13,15,8,12,18,31,14а,33,29,3,9,21, Казарма 931км №1,3,2,4,5. Орынбек Беков көшесі  №1,3,7,7а,9,2,4,5,5а, 4а,1а,3а,5б,13, 15,17, 27, 8, 10,12, 10а,33,18,37, 24,26, 39, 41,28,32,43,45,47,48 К.Оспанов көшесі №1,1а,2,2а,2б, 3а,4а,6а,4,6,9,13,14,15,

16,18,20,22,24,27,26,28,3,30,35, 38,43, 40 42,48,47,49,51,53,57,25,18а,28а,45,7,17, Мәдиев көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Акчатауская көшесі №19,16,14, 13,11,9,7,5,3,2,1, Баритов көшесі № 6,1а, 1б, 12,14,1, 9,36, 15,17,19,21,23,50,27, 54,29,31,56,60,68,35,37,72,70,11, 13,25,

71 Мұғалімдер үйі №1, Средняя көшесі  №1, 24, 30,38,40,46,47,8, Станционная көшесі №34,30,26, 24, 33,31, 29,17,10,8,4, 5,3,2,2а,1,6,  Жұмысшы көшесі №22,2,6,

8,10, 12,14,7,9,11,17,23,28,30,32,34,36,38,

31,42, 21,28а,33,19 Теміржолшылар көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8, С.Оразаев көшесі №21,25,22,24,23,26,27,28,29,30,16,15,

10,9,8,11,14,13,12,7,6,5, 4, 1,2,3,18,20,17,

19, Правда көшесі №4а,6,7,8,17, Почтовая көшесі № 1,2,3,4а,5,8,9,9а,10,11, 13,15,16,18,19, 20,21,22,23,6,7,14, Московский поселок көшесі №1,2,3,4,5,6,7,13, Сельхозтехника үйлері №1 бастап №6 дейінгі үйлер, Целинная көшесі № 1 бастап №8 дейінгі үйлер.

Комиссия төрағасы - Жетписов Маулен  Шекшекбаевич

Комиссия төрағасының орынбасары - Керимбаева Гульнур Курамысовна

Комиссия хатшысы - Жабаева Роза Орынбасаровна

Комиссия мүшелері: Есимгалиева Райхан Аленовна, Кусаинова Дана Каршигаевна, Сергекбаева Салтанат Болатовна, Шумкова Оксана Сергеевна.

 

 

 Шет  аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы    С.Садыбеков

  

      ХАБАРЛАМА

2012 жылдың 15 қаңтарына  тағайындалған Қазақстан Республикасының жергілікті Мәслихат депутаттарының кезектен тыс сайлауына Шет ауданы бойынша округтік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасқан орыны, сонымен қатар сайлау округтерінің  шекаралары туралы

№1 Ақсу-Аюлы сайлау округі, Ақсу-Аюлы ауылы,  балар мен жасөспірімдер спорт мектебі, Шортанбай жырау көшесі, 14, код – 8-71031,

тел.: 21004. Шекарасы: Шортанбай Жырау көшесінің №1 бастап №269 дейінгі үйлер, Абай көшесі №1а, 2 бастап №8 дейінгі үйлер, Жанғұтты би  көшесі № 1 бастап №134 дейінгі үйлер, Жапақов көшесі № 1 бастап №42 дейінгі үйлер, Күлейменов көшесі №1 бастап №65 дейінгі үйлер, Құмжон көшесі №1 бастап  №14 дейінгі үйлер.Комиссия төрағасы -  Ильясов Мұрат, Комиссия төрағасының орынбасары–Болкенбаев Даулет, Комиссия хатшысы  - Тойшыбеков Болат , Комиссия мүшелері: Есмахаев Тілеужан, Абдразакова Макпал, Махамбетова Тансык Камаровна, Жосалбаева Салтанат.

 

 №2 Жанқұтты сайлау округі, Ақсу-Аюлы ауылы, №77 жол пайдалану учаскесі,  Тлеулин  көшесі, 72, код – 8-71031,  тел.:22287. Шекарасы: №683 Еңбекшіл, №684 Ақтөбе, №685 Ақсу,  №686 Қайрақты, №704 Үңірек, №705 Құттыбай, №706 Қармыс, №707 Тұмсық, №788 Түлкілі (Тілеулин  көшесі  №1 бастап №115 дейінгі үйлер, Дербісәлі батыр көшесі  №1 бастап №59 дейінгі және  №62,63 үйлер, С.Сейфуллин көшесі №64 бастап №220 дейінгі үйлер) сайлау учаскелерінің шекаралары.Комиссия төрағасы -  Кульчиков Аманжан Жаманович, Комиссия төрағасының орынбасары – Жуасбаев Каргажан Укенович, комиссия хатшысы  - Ахмадиева  Гульбаршын, Комиссия мүшелері: Жазыкбекова Гулвера, Иманова Еркеш Аманжановн, Кусайнов Ерболат Иманкулович, Закирбекова Данипа Сабыровна.

 

 №3 Нұраталды  сайлау округі, Қошқарбай ауылы, Нұраталды орта мектебі,   код – 8-71031,тел.: 31586. Шекарасы: №687 Нұраталды, №688 Ақсу (Нұраталды ауылдық округі), №689Аққияқ, №690 Шопа, №692 Талды, №693 Берекетті, №694 Жаңа-Жұрт, №695 Қызылтау, №697 Ақбауыр, №709 Мұхтар сайлау учаскелерінің шекаралары. Комиссия төрағасы – Кутышев Алпысбай, Комиссия төрағасының орынбасары-Тілеубергенов Кайрат, Комиссия хатшысы   - Мухаметжанова Роза, Комиссия мүшелері: Кубенова Ляззат, Нугманова Забен, Сулейменов Кайролла, Муфтиев Аскар Сагынтаевич.

 

 №4 Красная поляна сайлау округі, Төртауыл ауылы, мәдениет үйі, Ленин көшесі 12, код – 8-71041, тел.: 40010. Шекарасы: №691 Қызылқой, №698 Красная поляна, №699 Бекет, №700 Деріпсал, №701 Қарамұрын, №703 Дәрия, №710 Ақой сайлау учаскелерінің шекарасы. Комиссия төрағасы – Койшибаев Саят, Комиссия төрағасының орынбасары – Кульмаганбет Талсых, Комиссия хатшысы  - Самохвалова Анна Кондратовна, Комиссия мүшелері:  Акишев Карсакбай, Ахметов Жаркын Сабырбаевич,  Калеткенова Гульнар Орынбасаркызы, Фролова Валентина Николаевна.

 

 №5 Бұрма сайлау округі, Бұрма ауылы, мәдениет үйі, Центральная көшесі 4 үй, код – 8-71042,  тел.: 34-35-3-30. Шекарасы: №708 Бұрма, №711 Батық, №739 Өспен, №740 Айғыржал сайлау учаскелерінің шекарасы. Комиссия төрағасы – Кулжабек Газиз,  Комиссия төрағасының орынбасары – Алпысбаева Салима Олжабековна , Комиссия хатшысы -  Алтыбай Гаухар Саулетайқызы,  Комиссия мүшелері: Баядилова Бақытгуль Кенжегуловна, Ильясова Рымкен Ильясовна, Аханов Аслан, Кәрім Берік Нурмуханбетұлы.

 

 

№6 Жарық сайлау округі, С.Сейфуллин атындағы кент, Жарық орта мектебі ғимараты, код – 8-71042, тел. 24-5-98. Шекарасы: Маясар-ақын көшесі №1 бастап №26 дейінгі үйлер,  Н.Әбдіров көшесі №1 бастап №50 дейінгі және 77 үйлер,  Қазыбек-би көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер,  Жамбыл көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер,  Достық көшесі №1 бастап №25 дейінгі үйлер,  Наурыз көшесі №1 бастап №34 дейінгі үйлер,  Б.Шамиев көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер,  М.Мәметова көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер,  Гагарина көшесі №1 бастап №16 дейінгі үйлер,  Береке көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Крупская көшесі №1 бастап №28 дейінгі үйлер,  Жеңіс көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер,  Абай көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер,  Бұғылы көшесі №1 бастап №42 дейінгі және 54 үйлер,  Шевченко көшесі №1 бастап №12 дейінгі үйлер,  Т.Әубәкіров көшесі №1 бастап №27 дейінгі үйлер,  Бейбітшілік көшесі №1 бастап №39 дейінгі үйлер,  Байғозы-батыр көшесі №1 бастап №51 дейінгі үйлер,  С.Сейфуллин көшесі №1 бастап №31 дейінгі үйлер. Комиссия төрағасы – Жұмабеков Дулат Серікбайұлы, Комиссия төрағасының орынбасары – Базылбаева Гульнар Төлешқызы, комиссия хатшысы  - Ахметов Мейрамбек Баданулы,  Комиссия мүшелері: Алкенова Торгай Макеновна, Шамгунова Насипкуль Шонбаевна, Жиенбаева Жанылган Жаканкызы, Тәжібай Нұрбол Жанайдарұлы

 

 

№7 Тағылы сайлау округі, Жұмыскер ауылы, Абай орта мектебі, И.Қуанышбаев көшесі 1 үй, код 871033, тел.25-3-30. Шекарасы: №696 Қойтас, №718 Ақсарлы, №725 Сары Арқа, №724 Жамбыл, №730 Қызылтау, №736 Абай, №737 Гүлденсін, №738 Төменгі Қайрақты сайлау учаскелерінің шекарасы. Комиссия төрағасы -Тойбеков Мырзагул  

Комиссия төрағасының орынбасары – Абдыкаримова Алма Абдыгалимовна,  Комиссия хатшысы - Омарбекова Насипкуль Рыскуловна, Комиссия мүшелері:Жаксыбекова Гулайхан Мусагуловна, Омарбекова Базаркул Рыскуловна, Абишев Думан Жылкыбаевич, Ташмагамбетов Кайрат Берденович.

  

№8 Ақшатау сайлау округі, Ақшатау кенті, мәдениет үйі, Шахтер көшесі 8 үй, код  8(71033), тел.24-5-71. Шекарасы:  №712 Кеншоқы, №719 Ақшатау, №720 Жәмші,  №721 Қарғалы, №723 Қарабұлақ, №800 Мөлтек аудан (Ақжал кентінің Әлімшайхы көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Қасымжанов көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер, Сарыарқа көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер) сайлау учаскелерінің шекаралары. Комиссия төрағасы - Омарбай Куандык Абилмашович, Комиссия төрағасының орынбасары - Бекетаева Айнагуль Акимжановна, Комиссия хатшысы – Майбасов Сабырхан  Акимжанович, Комиссия мүшелері: Турсынбекова Бахыткуль Казтаевна,  Тойымбеков ҚайратбекАлгазулы, Турсынбекова Бакыткул Казтаевна, Қобай Ерке Кәріғұлұлы, Каукенбаев Зайраш Сейтжановна

   

№9 Ақжал сайлау округі, Ақжал кенті, «Шұғыла» мәдениет үйі, Абай көшесі 1а,  код 71031, тел. 37241. Шекарасы:  Абай көшесі №1бастап №17 дейінгі үйлер,  Ағыбай батыр көшесі №1 бастап №9 дейінгі үйлер,  Алтынсарин көшесі №1 бастап №13 дейінгі үйлер,  Әубәкіров көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Бейбітшілік көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер,  Дүйсенбай көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер,  Елеген батыр көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Жаманқара көшесі №1 бастап №5 дейінгі үйлер,  Желтоқсан көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Қазыбек би көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Молдағұлова көшесі №1 бастап №7 дейінгі үйлер, Сарыарка көшесі №1 бастап №11 дейінгі үйлер, Сәтбаев көшесі №1 бастап №30 дейінгі үйлер,  Сейфуллин көшесі №1 бастап №23 дейінгі үйлер,  Уәлиханов көшесі №1 бастап №20 дейінгі үйлер. Комиссия төрағасы - Сейльбаева Айтбала Заматаевна, Комиссия төрағасының орынбасары - Жахметбекова Кумисай  Рыскулбеккызы, Комиссия хатшысы - Бакирова Мейрамгуль Булетайқызы, комиссия мүшелері: Маукаева Толғанай Оңғарқызы, Усенова Ботагөз Ғайноллақызы, Рахымжанова Рымтай Майкеновна, Доскулова Роза Рымбекқызы.

 

№10 Мойынты сайлау округі Мойынты кенті,  мәдениет үйі, Т.Рысқұлов көшесі 1 үй,  Код 871033, тел. 6-11-38. Шекарасы: №726 Мойынты сайлау учаскесінің Таныбай батыр көшесі № 1 бастап №53 дейінгі үйлер,  К.Байсеитова көшесі №1 бастап №15 дейінгі үйлер, Т.Рысқұлов көшесі №1 бастап №48 дейінгі үйлер,  Шашубай көшесі №1 бастап №32 дейінгі үйлер,  Абай көшесі №1 бастап №35 дейінгі үйлер,  Сейфуллин көшесі №1 бастап №22 дейінгі үйлер,  Қыздарбек көшесі №1 бастап №17 дейінгі үйлер,  М.Мәметова көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Б.Момышұлы көшесі №1 бастап №21 дейінгі үйлер,  Мөлтек ауданы көшесі №1 бастап №10 дейінгі үйлер, Мойынты кенті Ақбұлақ ауылы. №727 Киікті сайлау учаскесінің Речная көшесі №1 бастап №14 дейінгі үйлер,  Горная көшесі №1 бастап №8 дейінгі үйлер, Западная көшесі №1 бастап №42 дейінгі үйлер,  Вокзальная көшесі № 1 бастап №23 дейінгі үйлер,  Клубная көшесі № 1 бастап №30 дейінгі үйлер,  Школьная № 1 бастап №23 дейінгі үйлер. Комиссия төрағасы – Ошанов Саяхат, комиссия төрағасының орынбасары - Баткеев Толеугазы, комиссия хатшысы - Бостанов Нурлан Жувангалиевич, комиссия мүшелері: Кошманова Бикеш Азымкановна, Жумабекова Алия Шукеевна, Даулетова Алия Толеубаевна, Сейтов Нурлан Несипбекович.

 

№11 Көктіңкөлі сайлау округі, Көктіңкөлі ауылы, Көктіңкөлі орта мектебі, Көктіңкөлі көшесі  14 үй, код 871031, тел. 26-3-32. Шекарасы:  № 702 Жылыбұлақ, №729 Босаға, №731 Көктіңкөлі, №732 Жыланды, №733 Әлихан, №734 Разъезд, №735 Ортау, №741 Еркіндік сайлау учаскелерінің шекаралары.  Комиссия төрағасы – Жаргаков Саят Толеукулович, Комиссия төрағасының орынбасары - Сулейменов Майдан Калабекович, Комиссия хатшысы - Шахмина Нуржамал Турумхановна,Комиссия мүшелері: Искаков Рызыкбай Кенесович, Шахмин Баянды, Жакишева Тогжан Егинбаевна, Мукашев Самат Канафинович.

 

 №12 Теміржол сайлау округі, Ақадыр кенті, балалар және жасөспірімдер спорт мекттебі, Абай даңғылы 9 үй,   код 71033, тел.28-8-71. Шекарасы:  Деповская көшесі №11,2,3а,6,48а,48,9,13,22,26,33,34, 43,1,2,3,42,39,18,1а, Тепловозная  көшесі №5,12,9, 10,2,14,16,18,20,24,25,26,13,1,4,38,44,10а,7, Северная  көшесі №40,37,30,31,28,29,22,36,14,10,9,20,39, Победа көшесі 10: 9,5,6,25,13,19,10,10а,12,30, Желтоксан  көшесі №10, 12, 15, 15а, 14, 16, 18, 24, 26, 28, 37, 30, 32, 41, 47, 45, 51, 36, 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 11, 20, 22, 27, 29, 35, 34, 43, Ержан би  көшесі №40, 49, 41, 43, 45, 38, 39, 36, 32, 37, 35, 31, 29, 25, 16, 17, 19, 14, 15,11,2,4,6,8,8а,10,9,5,4а,44,42,13,23,48,9а,27,3, 30,12,8,6а,7,17а, Қ.Рыскұлбеков көшесі №6, 1, 11, 13, 17, 21, 23,25,29,30,30а,38,6а,52,59, Школьная көшесі №6,13,24, Пионерская көшесі №8,9,19, Сейфуллин көшесі №1,2,3,4,5,6,7,14,20,24,28,23,32,38,13,25,27, Панфилов көшесі №33,32,10,11,14,16. Молдағұова көшесі № 1,1а,2,5,8,10,9,12,14,18,20,22,24,19,7, Достық көшесі № 4, 10, 20, 27, 29, 26, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 37, 38, 39, 41а, 31а, 50, 41, 28. Матросов көшесі №64, 3,1а,9,11, 25,1,2,4а,4,10,12,16,20,7,9,43,24,48,41,44,38а, 26,46,45,47,17,38,8,39,40,41,35,36,37,15,3а,42, Кушикбай батыр көшесі №1,4,13,15,16,16а,16б,18,20,22,24,24а, 26,28, 28а,30,32,34,36,38,40,42,31,45,47,53,59,61,63,69,71,73,65,55,41 Пекарский переулок көшесі № 1,2,3,4,6. Абай даңғылы №2а,3а,1а,4,5,7,9,11,13,15, 18а,20,22,24,26, 32,34,36, 19,21, 23,25, 27,29,31,35,37, Тағылы көшесі №10, Разъезд 906 км. көшесі 8, Ахмет Абраймов көшесі №1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 6а, 6б, 3б, 4а, 2а, Мұхамеджанов  көшесі №1,3,5, 7,11,13, 15,17, 19,29,12, 62,66,63,2,9,25,27,64, Бедров көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9, 10,11,2а,19а,13, Первомайская көшесі №1,3,5,2,8,10,12 Т.Әубәкіров көшесі №1,2,3,4,5,6,7, 8,9,11,12,13,14,15, 16,10 үйлер.Комиссия төрағасы - Есполова Бикен Мукушевна, Комиссия төрағасының орынбасары - Дусова Лунара Шакаровна, Комиссия хатшысы - Тлеуханова Татьяна Серикхановна, Комиссия мүшелері: Азнабаева Райля Радифовна, Амирова Жанар Болатовна, Орынтаев Айбол Айткулович, Жакупбаева Айман Махмутовна.

 

 №13 Ықшам аудан сайлау округі, Ақадыр кенті, Ш.Бейсекқызы атындағы мәдени – сауық оратлығы, Тұяқов көшесі 10 үй код 8711033, тел.28-6-16. Шекарасы:  Экспедиционная көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,13,15,10,18. Сәтпаева көшесі №2,4,6,8,10,12,14,16,23, Колбасин көшесі №2,4,6,8,10,12,1,3,5,7,9,11,13, Есимгалиев көшесі №1,2,4,6, 7,8,10,12,14,16,5,18,20,3, Геологов көшесі №1,2,3,4,5,6,7, 8,9,10,11,12,13,14,15,16, Ағыбай батыр көшесі №18а,20а,21, 20,18,16,14,12,10, 8,6,4,2,1,3,5,7, Тәуелсіз Қазақстан көшесі №1,3,9,8а,18а,18. Байғозы батыр көшесі №1,2,3,4, 5,6,7,8,9,10, 11,12,13,14, Шағын аудан көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10а, 10,11,12,13,14,15,16, 17,18,19, 20,23, 21,22, 1а,19а, Сәкен көшесі №1 бастап №24 дейінгі үйлер, Жамбыл көшесі №2,3,4,6,8,10,12,14,16,18,20, Құрманғазы көшесі №2,3,4,9, 10,11,16,8, Абай көшесі №1,2,3,4, Тұяқов көшесі №1,2,5,7,9, 11,15, 16,19,22,24, 25,26,27,28,29,33,35, 37,39,41,43,13,17, 21,18,20,35а,32. Смағұлов көшесі №1,1а,3а,4,6,7,9,10,11а,23, 12,14,13,15,15а,17,21,11,16,18, 20,22,23,19. Абай даңғылы №57,58,53,46,48,50,50а,52, 52а,52б,54а,54б,Уәлиханов көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12, Жарылғап батыр көшесі №10,2,9,5,3,28,22,24,42,32,47,10а,1,4,6,7,8,11,12,13, 14,15,16,18,19,20,21,23,25,26, 27,28,29,30, 31,33, 34, 38, 40,43,45,36, Автомобилистов көшесі №1,2,3,13,16,10, Ардагерлер көшесі №1,2,3,4,5,6,8,7,9, 10, 11үйлер. Комиссия төрағасы – Жазыбаев Есенжол Серикулы,Комиссия төрағасының орынбасары - Хамзинов Бекболат Елдосович, Комиссия хатшысы - Кадырова Рыстай Акбановна, Комиссия мүшелері: Садырбаева Шамши Рахимжановна, Джамбулова Баян, Ибраева Манара Амангельдиновна, Карсембаева Маржан Кураловна.

 

№14 Ақадыр сайлау округі, Ақадыр кенті, М.Мәметова атындағы орта мектеп, Баритов көшесі 27 үй, код 71033, тел.27-0-22. Шекарасы: Қыздарбеков көшесі №1,2,5,6,7,8,9,10,11,12,13, 14,17,18,19, 20,21,22,23,24,26,27,28,29,  Горем көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8, 9,10,11,12а,13,14,15,16,17,18,19,20, 30,22,23,24,25,26,27,28,30а, Аэродромная көшесі №1,1а,3,5,7,11,17,29,33,26,37,41,41а, Путейская көшесі №1,1а,2,3,4,5,6,7,8,10,11, Пролетарская көшесі № 1,2,2а,4,13,15,8,12,18,31,14а,33,29,3,9,21, Казарма 931км №1,3,2,4,5. Орынбек Беков көшесі  №1,3,7,7а,9,2,4,5,5а, 4а,1а,3а,5б,13, 15,17, 27, 8, 10,12, 10а,33,18,37, 24,26, 39, 41,28,32,43,45,47,48 К.Оспанов көшесі №1,1а,2,2а,2б, 3а,4а,6а,4,6,9,13,14,15,16,18,20,22,24,27,26,28,3,30,35, 38,43, 40 42,48,47,49,51,53,57,25,18а,28а,45,7,17, Мәдиев көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 Акчатауская көшесі №19,16,14, 13,11,9,7,5,3,2,1, Баритов көшесі № 6,1а, 1б, 12,14,1, 9, 36, 15,17,19,21,23,50,27,54,29,31,56,60,68,35,37,72,70,11,13,25,71 Мұғалімдер үйі №1, Средняя көшесі  №1, 24, 30,38,40,46,47,8, Станционная көшесі №34,30,26, 24, 33,31, 29,17,10,8,4, 5,3,2,2а,1,6,  Жұмысшы көшесі №22,2,6,8,10, 12,14,7,9,11,17,23,28,30,32,34,36,38,31,42,21,28а,33,19 Теміржолшылар көшесі №1,2,3,4,5,6,7,8, С.Оразаев көшесі №21,25,22,24,23,26,27,28,29,30,16,15,10,9,8,11,14,13, 12,7,6,5, 4,1,2,3,18,20,17,19,  Правда көшесі №4а,6,7,8,17, Почтовая көшесі № 1,2,3,4а,5,8,9,9а,10,11, 13,15,16,18,19, 20,21,22,23,6,7,14, Московский поселок көшесі №1,2,3,4,5,6,7,13, Сельхозтехника үйлері №1 бастап №6 дейінгі үйлер, Целинная көшесі № 1 бастап №8 дейінгі үйлер. Комиссия төрағасы - Жетписов Маулен Шекшекбаевич, Комиссия төрағасының орынбасары - Керимбаева Гульнур Курамысовна , Комиссия хатшысы - Жабаева Роза Орынбасаровна, Комиссия мүшелері: Есимгалиева Райхан Аленовна, Кусаинова Дана Каршигаевна, Сергекбаева Салтанат Болатовна, Шумкова Оксана Сергеевна.

   

Шет  аудандық аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы                                               С.Садыбеков

 


Келулердің саны: 3298


Жоғары