print

Шет аудандық учаскелік сайлау комиссиясының сайланған мүшелерінің ҚҰРАМЫ

                       Шет аудандық учаскелік сайлау комиссиясының

                                   сайланған мүшелерінің ҚҰРАМЫ

 

№ 728 Ақсу-Аюлы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақсу-Аюлы ауылы, мәдениет үйi, Жанқұтты би көшесі,39

Ильясов Мурат                                    - комиссия төраға

Ахметжанова Асемгул                      - төраға орынбасары

Самигуллиновна                                                                                                      

Иманова Еркеш                                   - хатшы    

мүшелері:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

Абжанова Айдана Болатовна    

Бигарашева Дина                                        

Аманкельдиевна

Жосалбай Салтанат                                  

Мухамбетчина Мендигул Советқызы    

Аубакирова Анара Нариковна                

Аманжолов Жанат Алпысбайулы    

        

№729 Түлкілі учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақсу-Аюлы ауылы, балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі, Шортанбай жырау көшесі,14

Әбділдаұлы Аннас                                          - комиссия төраға

Стыбай Зәмірбек Әубакірұлы                      - төраға орынбасары

Ержанова Орал                                               - хатшы  

мүшелері:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Досжан Салтанат Бөгембайқызы          

Сембаев Даурен Сагатович                       

Құлсарин Мирас Есембайұлы           

Базарбаев Аманкельды            

                   

№730 Еңбекшіл учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Еңбекшіл ауылы,бастауыш мектеп ғимараты

Тапалов Досбол Сембайулы                                - төраға

Сапарова Камшат Хамидуллаевна              - хатшы

мүшелері:

Сагадиева Гульнара Сериковна            

Жакижанова Венера Даулетбаевна                                     

Әбдіғали Қымбат Серікқызы                    

                          

№731 Ақтөбе учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақтөбе ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Мауленова Мейрамкуль                                           - төраға

Дуйсеков Алпысбай Байдашевич                  - хатшы  

мүшелері:                                                        

Дюсембаева Галия                                          

Дюсебекова Куралай                                               

Омарбеков Мейржан Карипович                   

 

№732 Ақсу учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақсу ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Калиева Бакытты                                            төраға

Косыбаев Кайрат                                                     - хатшы

мүшелері:

Рахманова Карлыгаш Абдоллакызы            

Жуматова Лаззат                                                         

Бекеев Фархат Канатович      

 

№733 Қайрақты учаскелік сайлау комиссиясы

Орналаскан мекені-Қайрақты ауылы ,бастауыш мектеп ғимараты .

Макажанова Гулим                                  - төраға

Жумкина Сауле                                       - хатшы

мүшелері:  

Абжанов Қуаныш

Жумаханова Макпал                          

Жолдыбеккызы           

Ахметова Роза

Кабдрашевна                                                                                                                                                                                                   

                      

№734 Орталық учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақадыр кенті, балалар және жасөспірімдер спорт мектебі, Абай данғылы 9А

Жанасылов Сейсенбай                            - төраға

Кайрбаева Айман Жаксыбайқызы         - төраға орынбасары

Елеубекова Кырмызы                              - хатшы

мүшелері:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Белгитаева Ляззат                                 

Кожабеков Кайрулла                              

Токбалин Жанболат Сатенулы          

Жабаева Роза Орынбасаровна              

Отыншин Касымхан Рысбаевич            

Каюпова Райхан Кзыратаевна                  

                                                                                                                                                                       

№735 Оңтүстік учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Акадыркенті, мәдениет үйі Түяқов көшесі, 10

Абенова Айдын Жумаканкызы                 - төраға

Акишев Азамат Кожанасипович              - төраға орынбасары

Аргынбаева Айгерим Аргынбаевна         - хатшы

мүшелері:

Игенов Данияр Жангожович

Кадыров Асхат Сайлаубекович                    

Жапбасова Маржан Киикбаевна          

Азнабаева Райля Радифовна                                       

Қанат Жансая Ермекқызы                        

Хамзинов Бекболат Елдосович                

Табынбаев Мейрман Шайкенович          

Кошкимбаева Радана Жамантаевна    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

№736 Шығыс учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақадыркенті, М. Мәметова атындағы орта мектеп ғимараты , Баритов көшесі-72

Отыншин Кенжебай Ханелулы               -төраға

Абдыхадыров Хайролла Галимович         - төраға орынбасары        

Бактыбаева Кырмызы Дауылбайқызы   - хатшы

мүшелері:

Жетписов Маулен Шешекбаевич                            

Шашалова Гульден Ермековна                                   

Ахметбекова Ляззат Секербаевна         

Торжанова Гульм Матышевна                                                                                                                                                                                                  

Ибраева Умит Женисовна    

Абеуов Манат                                            

                                                                                                                                      

№737 Ақсарлы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Сарыши ауылы, бастауыш мектеп ғимараты    

Сулейменова Каламкас                              -төраға

Амирова Жанат                                     - хатшы

мүшелері:                                                           

Иса Меруерт Серікболқызы                    

Муканова Илескен Абидилдаевна                                 

Койлыбаев Медеш                                                                                                                                                                                                             

 

№738 Ақжал учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақжал кенті, мәдениет үйi

Нурмағанбетов Нургалы Рахимжанович               - төраға

Мұханбеткәрім Таңатар Охиділқахарұлы   - төраға орынбасары                                                                                                                                                                                    

Жахметбекова Азат                                      - хатшы

мүшелері:

Мейрхан Наурызбай Даулетханулы

Оразбекова Гулим Боранкуловна                           

Әбілдина Марал Мұратқызы              

Рахымжанова Рымтай Майкеновна                                                                                                                                                                                   

 

№739 Мөлтек учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Акжал кенті, негізгі мектеп ғимараты, Алтынсарин көшесі, 1 б

Карбозова Шаризат                                          - төраға

Ибажанов Бекзат                                          - хатшы

мүшелері:

Жаукей Әйгерім

Туткабекова Карлыгаш                                            

Маженаков Асан Ермекович                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

№740 Қарабұлақ учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп ғимараты

Бегимов Маулен                                           - төраға

Ыбыжанова Жибек Саулебековна              - хатшы

мүшелері:

Әбілмашева Нұрбану Аспандиярқызы    

Мухамедин Алмас Кабдулашимович                 

Баймамыров Галым Рымханович                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                                          

№741 Ақшатау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені-Ақшатау кенті, мәдениет үйі

Нурекин Даулетбек Аманович                   - төраға

Шохинова Алтын Мустафиевна                     - төраға орынбасары                                                                                                                                                                                                          

Искакова Жазира Еркеновна                          - хатшы

мүшелері:

Каримова Асем Каршигаевна                                                

Утебаева Толкын Ракимжановна                                                                                                                                                                            

          

№742 Жарылғап батыр   учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Жарылғап батыр ауылы,Ж.Алтайбаев атындағы негізгі орта мектеп ғимараты

Оспанова Жанна Шукуровна                - төраға

Шонанов Абай                                      - төраға орынбасары                                                                                                                                                                                                                                                         

Жансерикова Кумс                                    - хатшы

мүшелері:

Мукашева Айганым Тайтолеуовна                                                    

Толеубеков Амандык                   

                                                                                                                                                                                                                  

№743 Қарғалы учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Қарғалы ауылы,шаруа қожалығының ғимараты

Шорин Адил Жаксылыкович               - төраға

Нуркеев Туркстан                                     - хатшы

мүшелері:

Кабдыров Калкен                                                          

Абенов Ербол Оразаевич                                                                   

Нуртазин Ержан Хасенович                                                                                                                                                                                                                                                           

          

№744 Қызылтау учаскелік сайлау комиссиясы

Орналасқан мекені- Ақшоқы ауылы, ауыл клубы.

Жолдыбекова Алтынгуль Женисовна            - төраға

Сахиев Сагат Болатович                                 - хатшы

мүшелері:  

Шайхина Айсулу Елеубеккызы                  

Туткушев Амангалы Курмашулы                                                                               

Аскарбаева Зейнекул Спановна                                                                                                                                                                                                                                                    &n


Келулердің саны: 665


Жоғары