print

Шет ауданының ауылдық округтері мен кенттері әкімдерінің халық алдында есеп беру кездесулерінің кестесі

Р/с №

Ауылдық округтер мен кенттер

Кездесу өткізілетін орыны, уақыты

Есеп беретін округ, кент әкімдері

 
 
  1.  

Ақшоқы ауылдық округі

13.01.2020 жыл

Ақбауыр ауылы, негізгі мектеп, сағат 09:00

Ақшоқы ауылы, ауылдық клуб, сағат 11:00

Р.Б.Әбенова

 
  1.  

Талды ауылдық округі

13.01.2020 жыл

Жаңа Жұрт ауылы, мектеп ғимараты, сағат 09:00

Берекетті ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:00

Талды ауылы, мәдениет үйі, сағат 14:00

м.а. А.Қ.Нүркеева

 
  1.  

Нұраталды ауылдық округі

13.01.2020 жыл

Ақсу ауылы, негізгі мектеп, сағат 09:00

Қызылқой ауылы, ауыл клубы, сағат 10:30

Шопа ауылы, бастауыш мектеп, сағат 11:30

Аққияқ ауылы, мектеп ғимараты, сағат 12:30

Қошқарбай ауылы, мәдениет үйі, сағат 16:00

С.Д.Ахымбеков

 
  1.  

Батық ауылдық округі

14.01.2020 жыл

Батық ауылы, округ әкімі аппаратының ғимараты, сағат 10:00

Б.Рахимжанов

 
  1.  

Ақой ауылдық округі

14.01.2020 жыл

Ақой ауылы, мәдениет үйі, сағат 12:00

Ж.Т.Қасым

 
  1.  

Бұрма ауылдық округі

14.01.2020 жыл

Мұхтар ауылы, негізгі мектеп, сағат 10:00

Бұрма ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

Е.А.Аяпбек

 
  1.  

Өспен ауылдық округі

15.01.2020 жыл

Өспен ауылы, мәдениет үйі, сағат 10:00

Айса ауылы, станция кезекшісінің ғимараты, сағат 12:00

Айғыржал ауылы, негізгі мектеп, сағат 14:00

Еркіндік ауылы, орта мектеп, сағат 16:00

Ж.С.Аманжолов

 
  1.  

С.Сейфуллин атындағы кент

15.01.2020 жыл

С.Сейфуллин кенті, мәдениет үйі, сағат 12:00

А.К.Балгабек

 
  1.  

Шет ауылдық округі

15.01.2020 жыл

Тұмсық ауылы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Қармыс ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Құттыбай ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:00

Үңірек ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

Т.Ж.Беркімбаев

 
  1.  

Дәрия кенті

16.01.2020 жыл

Дәрия кенті, орта мектеп, сағат 11:00

Б.О.Райым

 
  1.  

Красная Поляна ауылдық округі

16.01.2020 жыл

Дербісалы ауылы, мектеп ғимараты, сағат 09:00

Пикет ауылы,   негізгі мектеп, сағат 10:30

Қара Мұрын ауылы, бастауыш мектеп, сағат 12:30

Красная Поляна ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

С.Б.Мақажанов

 
  1.  

Кеншоқы ауылдық округі

17.01.2020 жыл

Нұра ауылы, ауыл клубы, сағат 10:00

Б.С.Жұматов

 

  1.  

Тағылы ауылдық округі

17.01.2020 жыл

Қызылту ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Қойтас ауылы, бастауыш мектеп, сағат 11:00

Жұмыскер ауылы, мәдениет үйі, сағат 14:30

Р.Ә.Әшенов

 

  1.  

Төменгі Қайрақты ауылдық округі

17.01.2020 жыл

Жоғарғы Қайрақты ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:00

Төменгі Қайрақты ауылы, мәдениет үйі, сағат 16:00

Д.А.Жақыпов

 

  1.  

Ақжал кенті

20.01.2020 жыл

Қарабұлақ ауылы, бастауыш мектеп,

сағат 10:00

Ақжал кенті, мәдениет үйі, сағат 11:00

М.Д.Молыбаев

 

  1.  

Ақшатау кенті

20.01.2020 жыл

Қарғалы ауылы, мектеп ғимараты, сағат 10:00

Жарылғап батыр ауылы, негізгі мектеп, сағат 12:00

Ақшатау кенті, орта мектеп, сағат 15:00

Қ.Ә.Омарбай

 

  1.  

Мойынты кенті

21.01.2020 жыл

Мойынты кенті, мәдениет үйі, сағат 11:00

С.Ж.Турабеков

 

  1.  

Киікті ауылдық округі

21.01.2020 жыл

Ақшағыл разъезді, разъезд кезекшісінің ғимараты, сағат 09:30

Киікті ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

Қ.Қ.Рахметов

 

  1.  

Босаға ауылдық округі

22.01.2020 жыл

Босаға ауылы, мәдениет үйі, сағат 11:00

м.а. Н.Нұрланқызы

 

  1.  

Ортау ауылдық округі

22.01.2020 жыл

Сарыбұлақ ауылы, мектеп ғимараты, сағат 09:00

Ортау ауылы, негізгі мектеп, сағат 15:00

О.М.Жақанов

 

  1.  

Көктіңкөлі ауылдық округі

23.01.2020 жыл

Көктіңкөлі стансасы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Көктіңкөлі ауылы, мәдениет үйі, сағат 11:00

Әлихан ауылы, негізгі мектеп, сағат 15:00

Жыланды ауылы, бастауыш мектеп, сағат 17:00

М.Қ.Имендинова

 

  1.  

К.Мыңбаев атындағы ауылдық округі

23.01.2020 жыл

Қызылтау ауылы, бастауыш мектеп, сағат 15:00

А.Е.Көпенов

 

 

  1.  

Ақадыр кенті

24.01.2020 жыл

Сарыши ауылы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Ақадыр кенті, мәдениет үйі, сағат 11:00

Д.Қ.Карсембаев

 

  1.  

Жамбыл кенті

25.01.2020 жыл

Жамбыл кенті, кент әкімі аппаратының ғимараты, сағат 12:00

Қ.С.Мыңжанов

 

  1.  

Ақсу – Аюлы ауылдық округі

28.01.2020 жыл

Еңбекшіл ауылы, бастауыш мектеп, сағат 09:00

Ақсу ауылы, бастауыш мектеп, сағат 10:00

Ақтөбе ауылы, мектеп ғимараты, сағат 11:30

Қайрақты ауылы, бастауыш мектеп, сағат 12:30

Ақсу – Аюлы ауылы, мәдениет үйі, сағат 15:00

Б.Ж.Такишев

 

 


Келулердің саны: 186


Жоғары